DOŁĄCZ NA FACEBOOKU

Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art zaprasza na spektakle dla dzieci i młodzieży:

8:30Śpiąca Królewna,
10:30Szatan (na podstawie „Szatana z Siódmej Klasy” Kornela Makuszyńskiego),
12:00Sknerus (na podstawie „Skąpca” Molier’a).

Wrocławski Teatr Muzyczny T-Art powstał po to, aby wnieść nową jakość na scenę teatralną, a swój repertuar kierować nie tylko do dorosłych, ale także do dzieci i młodzieży.

Na podstawie szkolnych lektur i dziecięcych bajek pokazuje problemy współczesnego świata i stawia im czoła. Pragnie inspirować i pobudzać dzieci, młodzież oraz dorosłych do spełniania marzeń.

Przedstawienia mają musicalową formę, która oprócz edukacyjnej treści oferuje muzyczną rozrywkę na najwyższym poziomie. Misją Teatru jest zapoznanie młodego widza z musicalem jako gatunkiem, który zdobywa coraz większą popularność.

Współpracujemy z zawodowymi aktorami, reżyserami, choreografami i kompozytorami, co gwarantuje najwyższy poziom wykonawczy.

Twórcy dokładają wszelkich starań, aby od strony technicznej ich spektakle nie ustępowały teatrom stacjonarnym. Scenografia zaprojektowana i wykonana przez doświadczonych plastyków pozwala wykreować magiczny świat bajek, porywający formą i kolorem. Profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie gwarantuje, że widzom nie umknie żaden szczegół. Nasze spektakle wystawiamy wyłącznie w miejscach, które dysponują takim zapleczem i widownią, aby zapewnić wygodny odbiór, a zespołowi aktorskiemu odpowiednie warunki do pracy.

/info: organizator/