Aktualności

Strona główna/Aktualności
Aktualności2019-09-18T14:09:58+02:00
2509, 2020

Energetyczny pop i funk na rozpoczęcie jesieni w ŚOK

Trzeci z wrześniowej serii koncertów Świdnickich artystów odbędzie się w sobotę 26 września. Luna Park i FanKlub wystąpią w sali teatralnej ŚOK, promując nagrania wykonane w ramach projektu… “setka w teatrze”.

Historia Luna Park jest barwna, ponieważ przez lata działalności zmieniali […]

1909, 2020

Nowe – energooszczędne oświetlenie teatralne.

W czasach rosnących kosztów energii elektrycznej i nasilającego się kryzysu klimatycznego, wdrażanie nowoczesnych – proekologicznych rozwiązań staje się koniecznością. Świdnicki Ośrodek Kultury stawia na oszczędność i ekologię. 

1809, 2020

Berkanan połączy instrumenty folkowe, elektroniczne i taniec

W sobotę 19 września sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury wypełni się dźwiękami dark etno zespołu Berkanan. Dzięki wsparciu Miasta Świdnica duet wydał w zeszłym roku debiutancką płytę, ale podczas występu można się spodziewać nowych kompozycji, aranżacji oraz udziału gości.

909, 2020

Kabaret Smile: „Tu i teraz” — zmiana terminu

Niestety w związku z istniejącą sytuacją epidemiczną planowany występ Kabaretu Smile z dnia 24.09.2020 o godz.17.30 zostaje przeniesiony na dzień 10.04.2021 o godz. 17.30.
Za wszelkie niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą […]

2808, 2020

Kwiat Jabłoni na wielkim ekranie w Świdnicy

Już w sobotę w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć nagranie koncertu zespołu Kwiat Jabłoni z festiwalu Pol’and’Rock 2019. Na wydarzeniu obowiązuje ograniczona ilość miejsc a bezpłatne wejściówki są dostępne on-line.

2108, 2020

Nocny Kochanek w sobotę na wielkim ekranie w Świdnicy

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do sali teatralnej na pokaz dvd Nocny Kochanek “Live Pol’and’Rock Festiwal”. Zgodnie z wytycznymi sanitarnymi na sali dostępna będzie tylko połowa miejsc a bezpłatne wejściówki można pobrać on-line.

2008, 2020

Zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Jako że zbliża się nowy sezon działalności Świdnickiego Ośrodka Kultury, już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na prowadzone przez nas zajęcia muzyczne, taneczne i plastyczne. Nie marnujcie swoich talentów i pasji — rozwijajcie je wraz z nami!

Dziki Chór

— młodzież od 15 […]

1908, 2020

Mroczna odmiana folku za miesiąc w sali teatralnej ŚOK

Kolejna zapowiedź w ramach serii wrześniowych koncertów w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Równo za miesiąc, 19 września, wystąpi w niej duet Berkanan. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne.

3107, 2020

UWAGA! WARSZTATY AKWARELOWE ODWOŁANE

Z przykrością zawiadamiamy, że ze względów organizacyjnych zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane na najbliższy weekend  dwudniowe WARSZTATY AKWARELOWE DLA DOROSŁYCH.

Wszystkich uczestników przepraszamy za zaistniałą sytuację, będziemy  informować o nowym terminie po jego ustaleniu z prowadzącym.

 

3007, 2020

Zapytanie – obsługa bhp

Świdnicki Ośrodek Kultury informuje, że w odpowiedzi na zapytanie zostało złożonych osiem ofert, a jako najkorzystniejsza wybrana zostało oferta firmy USŁUGI, SZKOLENIA BHP I P.POŻ. Jacek Kurczyński

Informacja z wyboru – plik pdf


Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert […]

2707, 2020

Alchemia teatralna TV

 

Alchemia teatralna powraca z nowym projektem!

Sytuacja, w której się znaleźliśmy, każe nam poszukiwać nowych sposobów kontaktu z widzami i — co za tym idzie — nowych form artystycznego wyrazu. Nawiązując do bogatej w Polsce tradycji teatru telewizji Świdnicki […]

Go to Top