Witryna Projektu

Giełda Staroci od prawie 50 lat gromadzi w każdą pierwszą niedzielę miesiąca tłumy świdniczan oraz przyjeżdżających z całego Dolnego Śląska kolekcjonerów, łowców okazji i miłośników rzeczy, których w sklepach już kupić nie można. Stałe spotkania mają w Świdnicy kolekcjonerzy numizmatów, pocztówek, birofiliści i filateliści. Kupić można meble, dzieła sztuki i biżuterię, stare zegary oraz akcesoria i części służące do przywracania starym przedmiotom ich dawnego blasku.

Świdnicka Giełda jest jedną z trzech najstarszych w Polsce i drugą co do wielkości na Dolnym Śląsku. Serdecznie zapraszamy!


Uwaga! 

Po kilkumiesięcznej nieobecności wraca Giełda Staroci, Numizmatów i Osobliwości. Zapraszamy na nią 7 marca do świdnickiego Rynku.

Wystawców informujemy o wprowadzonych w związku z trwającą pandemią koronawirusa i obowiązujących wszystkich sprzedających na Giełdzie zasadach bezpieczeństwa (do pobrania => regulamin) i złożenia oświadczenia o stanie zdrowia (do pobrania => oświadczenie dla wystawcy)

Natomiast odwiedzający Giełdę zobowiązani są do zachowania bezpiecznej odległości między sobą (1,5 m), noszenia maseczek i dezynfekowania rąk. Prosimy o niegrupowanie się.

Do odwołania wprowadzony zostaje zakaz sprzedaży artykułów spożywczych podczas Giełdy Staroci.


Na chwilę obecną brak jest miejsc handlowych na Świdnickiej Giełdzie Staroci.