DOŁĄCZ NA FACEBOOKU

ReStyle. MyStyle. Wielka wiosenna wymiana ubrań w Świdnicy!

Po raz kolejny spieszymy ze wsparciem w wiosennych porządkach i wietrzeniu szaf. Tegoroczna edycja Re-Style, tym razem pod hasłem „ReStyle. MyStyle.” rusza 26go kwietnia (sobota) o godzinie 12.00 w Klubie Bolko.

Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do nieodpłatnego udziału w wymianie ubrań i akcesoriów. Do dyspozycji dla uczestników  będą przygotowane przez nas stoły i girlandy wieszaków nad głowami.
Tegorocznym atrakcjom towarzyszącym przyświeca idea wyrażania siebie, swojej indywidualności, energii i fantazji. Uczestnicy akcji będą mogli uczestniczyć w zajęciach Zumby lub wziąć udział w sesji jogi. Będzie można także skorzystać z konsulatacji ze stylistami fryzur. Finałem akcji będzie rozwiązanie konkursu fotograficznego na wiosenną stylizacje po haslem: „Re Style. My Style. Od tej wiosny jestem w 100% sobą!”. Wygraną w konkursie jest  sesja fotograficzna .

W „Strefie Plotek” uczestnicy będą mogli napić się świeżych soków warzywno-owocowych oraz skosztować zdrowych smakołyków. Natomiast grupa „Mamuśki. Świdnica i okolica” zachęca do wzięcia udziału w wymiankach ubranek dziecięcych podczas ReStyle.

W czasie akcji oferujemy także nieodpłatną opiekę nad dziećmi. Nasi wolontariusze przygotowali na tę okazję wiele atrakcji.

Gwarantujemy dobrą zabawę i serdecznie zapraszamy!

Uwaga! Akcja nie jest przeznaczona dla sprzedawców komercyjnych!