DOŁĄCZ NA FACEBOOK 

Liber i Natalia Schroeder wystąpią w Świdnicy z koncertem przy okazji pikniku sportowego w dniu 12.06.2014 r. Organizatorem pikniku sportowego jest Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Festyn sportowy zaplanowany na 12 czerwca 2014 w czwartek na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej 35  odbędzie się w godz. 10.00- 14.00.

Festyn Sportowo-Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży. Festyn dedykowany jest dzieciom przedszkolnym oraz uczniom świdnickich szkół. Na uczestników czekać będzie moc atrakcji.  Festyn organizuje OSiR Świdnica, który przy współudziale TKKF Bolko (Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej) poprowadzi turnieje w konkurencjach rekreacyjno- sportowych takie jak Turniej Piłki Nożnej, Turniej Siatkówki Plażowej, Turniej gry w Bule. Dzieci młodsze upodobały sobie szczególnie różnego rodzaju gry zręcznościowe. Poprowadzone będą więc Sprawnościowe Tory Przeszkód dla przedszkolaków. Każdy będzie zwycięzcą.  Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził. Aktywność fizyczna od najmłodszych lat to samo zdrowie.  Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami. Przyjdz na OSiR Świdnica w czwartek 12.06.2014 w godz.10.00-  14.00 Zachęcamy gorąco. Będzie się działo….

Po koncercie zapraszamy na mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2014 Brazylia – Chorwacja, który pokażemy na telebimie 15 m2 – początek transmisji 22:00.