KONCERT OPERETKI, MUSICALU I TAŃCA.  Dwie godziny wspaniałej zabawy non stop!
Gwiazdy Wrocławskich Scen Muzycznych w wyjątkowo atrakcyjnym koncercie zaśpiewają największe hity  musicalowe m.in.. Gdybym był bogaczem; Przetańczyć całą noc; New York, New York; Upiór
w operze
oraz najwspanialsze przeboje operetkowe m.in.:  Wielka sława to żart,  Usta milczą, dusza śpiewa,  Brunetki, blondynki, W rytm walczyka serce śpiewa, Artystki z Variete.
Nie zabraknie także muzycznych toastów wznoszonych na cześć publiczności, w szczególności zaś na cześć ukochanych Babci i Dziadka z okazji ich święta.

W koncercie bierze udział sześcioro wykonawców:

Czworo solistów śpiewaków o wyjątkowych głosach, niespotykanym temperamencie scenicznym
i znakomitym kontakcie z publicznością, wypełni ten niezwykły koncert pięknymi utworami, humorem oraz mnóstwem zapierających dech w piersiach, stylowych kostiumów.
Zarówno doświadczenie sceniczne i kunszt wykonawczy, zdobyty podczas pracy w Operze i Operetce Wrocławskiej, sukcesy odnoszone na scenach w Australii, U.S.A. i niemal wszystkich krajów Europy, jak i  wyjątkowa atmosfera, jaką artyści potrafią stworzyć podczas koncertu, gwarantują wspaniałą zabawę, wzruszenia i niezapomniane wrażenia dla publiczności w każdym wieku.

Atrakcyjność koncertu podniosą dodatkowo popisy zawodowej pary tanecznej, brawurowo wykonującej najpiękniejsze tańce świata. (Samba, Rumba, Walc i in.)

Bilet wstępu na koncert będzie z pewnością wspaniałym prezentem dla Babci i Dziadka w dniu ich święta.

Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz (sopran)
Wiesława Wawrzyniak (sopran)
Andrzej Jankiewicz (tenor)
Mirosław Owczarek (baryton)
Joanna Sipowicz (tancerka)
Anton Shyrenkov (tancerz)

Zapraszamy dnia 24 stycznia 2016r. o godz. 16.00 do Sali Teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43).

Bilety w cenie: 40 zł. normalny, 35 zł. ulgowy, do nabycia w Biurze Informacji Turystycznej (Rynek 2), od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00, w soboty i niedziele w godz. 10.00 do 20.00.

Kontakt: Tel 74 8520290, e-mail:it@um.swidnica.pl

 

AFISZ_SWIDNICA_24_01_2016