W Świdnickim Ośrodku Kultury honorujemy Świdnicką Kartę Dużej Rodziny. Przewidujemy szereg uprawnień, które będą przyznawane jej posiadaczom:

– nieodpłatne wejście na imprezy biletowane organizowane przez Ośrodek dla dzieci posiadających kartę oraz wejście z biletem ulgowym dla rodziców posiadających kartę – cena biletu będzie każdorazowo publikowana na plakacie,

– nieodpłatne uczestnictwo dla dzieci posiadających kartę w zajęciach warsztatowych organizowanych przez Ośrodek w czasie ferii szkolnych oraz wakacji,

– nieodpłatne wejście dla całych rodzin na Dni Świdnicy oraz inne imprezy masowe płatne organizowane przez Ośrodek,

– nieodpłatne uczestnictwo w zespołach dziecięcych dla dzieci z dużych rodzin (obecnie Mała Świdnica – koszt 30 zł od dziecka miesięcznie).

Jak to działa w przypadku imprez biletowanych? 

1. Udaj się do Informacji Turystycznej na świdnickim Rynku (ul. Wewnętrzna 2).

2. Pokaż Świdnicką Kartę Dużej Rodziny oraz dokument tożsamości.

3. Wybierz dostępne miejsca, odbierz bilety darmowe dla dzieci i zapłać za bilety ulgowe dla siebie.

4. Przy wejściu na imprezę musisz mieć przy sobie Świdnicką Kartę Dużej Rodziny oraz dokument tożsamości dla każdej osoby z kartą (dorośli – dokument ze zdjęciem, dzieci i młodzież – legitymację szkolną lub studencką). Przedszkolaki wchodzą z rodzicami na podstawie ich dokumentu ze zdjęciem.

Uwagi:

1.  Świdnicka Kartę Dużej Rodziny obowiązuje jedynie na imprezy organizowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Uprawnienia wynikające z posiadania Karty nie dotyczą imprez organizowanych w obiektach ŚOK przez firmy zewnętrzne.

2. Imprezy  organizowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury będą oznaczone na stronie www.sok.com.pl oraz na plakacie logo Świdnickiej Karty Dużej Rodziny – tylko na wskazane imprezy obowiązują uprawnienia wynikające z posiadania Karty.