Project Description

Repertuar w języku hiszpańskim oraz oraz kilka autorskich nowości zaprezentowała Paulina Lenda podczas koncertu inaugurującego 5. edycję cyklu Muzyka Mi Leży organizowanego przez Świdnicki Ośrodek Kultury na plenerowej scenie Restauracji Łaźnia. Razem z nią wystąpił gitarzysta purple.hazer. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Marcina Trzpiota przygotowanej dla ŚOK.

Kolejny koncert już 3 lipca: w ramach Otwartej Sceny zaprezentuje się aż 5 młodych świdnickich zespołów! Szczegóły i rezerwacja miejsc: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-otwarta-scena/