Świdnicki Ośrodek Kultury zapowiedziała lipcowe koncerty z udziałem lokalnych artystów, które odbędą się na dziedzińcu Wieży Ratuszowej. Duet Healer/Slime zaprezentuje premierowo delikatną, transową elektronikę a Something Like Boston nastrojowe covery klasyki popu i rocka z repertuaru m.in. Queen, U2 czy Billy Idola.

Już 17 lipca zapraszamy na występ Healer/Slime – dwóch odmiennych, zarówno muzycznie jak i życiowo, osobowości. Dwaj producenci, długoletni perkusista i utytułowany turntablista, w niecodziennym secie. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji. Jeśli lubisz rozpływać się w klimacie lo-fi/chillout, jesteś fanem niecodziennego vibu, to nie może Cię zabraknąć.

Tydzień później, 24 lipca kolejny duet czyli Something Like Boston – połączenie gitar, wokalu i własnoręcznie zbudowanych od podstaw podkładów, a w repertuarze zaskakujące covery utworów z ostatnich trzech dekad XX wieku w niebanalnych aranżacjach przygotowanych przez muzyków z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym.

Szczegółowe informacje oraz limitowana ilość biletów (koncerty z miejscami siedzącymi) dostępne są na stronie https://bilety.sok.com.pl/ . W przypadku niepogody, wydarzenia będą przeniesione do sali teatralnej ŚOK.

Podczas koncertów na dziedzińcu Wieży Ratuszowej dostępne będą napoje ze stoiska Ambasady San Esco Bar, w której lokalu zaplanowano również afterparty po występach.