Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Piąty z cyklu koncertów plenerowych z udziałem lokalnych artystów. Spotkajmy się na dziedzińcu Wieży Ratuszowej! Na leżakach! Prezentujemy przekrój gatunków muzycznych a wszystko to na świeżym powietrzu.

Muzyka Mi Leży #5
SOMETHING LIKE BOSTON [rock/pop]
facebook

Z pozoru naiwny pomysł, zrodzony w jednej z praskich karczm, po latach przerodził się w czyn i już dziś można śmiało stwierdzić: „Nebyl to tak hloupy napad”! Something Like Boston to połączenie gitar, wokalu i własnoręcznie zbudowanych od podstaw podkładów, a w repertuarze zaskakujące covery utworów z ostatnich trzech dekad XX wieku w niebanalnych aranżacjach przygotowanych przez muzyków z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem scenicznym.

24 lipca 2021 / godzina 20:00 (wstęp od 19:30)
miejsce: dziedziniec Wieży Ratuszowej (ul. Wewnętrzna)

bilety na sobotni występ duetu Something Like Boston są już wyprzedane, ale istnieje szansa, że w dniu wydarzenia na bramce pojawi się niewielka pula niewykorzystanych wejściówek – jeśli będziecie w okolicy, sprawdźcie koniecznie!

Podczas wydarzenia dostępne będzie piwo i inne napoje ze stoiska Ambasada San Esco Bar, w której lokalu odbędzie się również afterparty.

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta.

SOMETHING LIKE BOSTON (foto: Jestem Maciek, robię zdjęcia)