Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Czwarty z cyklu koncertów plenerowych prezentujących lokalnych artystów. Spotkajmy się przy Wieży! Na leżakach! Usłyszycie m.in. lo-fi, chillout a wszystko to na świeżym powietrzu i z dystansem 😉

Muzyka Mi Leży #4
HEALER/SLIME [lo-fi/chillout]
soundcloud Healer / facebook Slime

Spotkanie dwóch odmiennych, zarówno muzycznie jak i życiowo, osobowości. Dwaj producenci, wieloletni perkusista i utytułowany turntablista, w niecodziennym secie. Takie połączenie plus odrobina kosmicznego pyłu sprawi, że to duo zabierze Was na moment do miejsca, do którego będziecie chcieli wracać. Ich Live Act będzie zawierał niepublikowane nigdzie kompozycje z dodatkiem improwizacji. Jeśli lubisz rozpływać się w klimacie lo-fi/chillout, jesteś fanem niecodziennego vibu, to nie może Cię zabraknąć.

Dzięki współpracy z pubem Ambasada San Esco Bar podczas wydarzeń na dziedzińcu Wieży Ratuszowej będzie możliwy zakup piwa i napojów bezalkoholowych. Natomiast po występach Ambasada zaprasza do swojego lokalu na afterparty przy dźwiękach wybranych przez artystów.

17 lipca 2021 / godzina 20:00 (wstęp od 19:30)
miejsce: dziedziniec Wieży Ratuszowej (ul. Wewnętrzna)

bilety na sobotni występ duetu Healer/Slime są już wyprzedane, ale istnieje szansa, że w dniu wydarzenia na bramce pojawi się niewielka pula niewykorzystanych wejściówek – jeśli będziecie w okolicy, sprawdźcie koniecznie!

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Młodzieżowa Rada Miasta.

SLIME/HEALER (foto: Jestem Maciek, robię zdjęcia)