„Świdnica to my!” – inicjatywy już wybrane!
22 czerwca w Galerii Fotografii Świdnickiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie partycypacyjne w ramach programu Dom Kultury+ „Świdnica to my!”, podczas którego mieszkańcy oraz przedstawiciele organizacji i grup nieformalnych wspólnie wybrali inicjatywy do realizacji. Po prezentacjach zgłoszonych pomysłów uczestnicy oddali [...]