Uczysz się indywidualnie gry na instrumencie lub śpiewu i chciał(a)byś sprawdzić się w zespole? Teraz dajemy taką szansę i zapraszamy do udziału w projekcie, którego uczestnicy wystąpią razem na scenie podczas grudniowego koncertu finałowego w sali teatralnej ŚOK.

Nabór chętnych trwa do czwartku 21 marca a pierwsze, spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 23 marca w Klubie Bolko ŚOK. Uczestnicy serii warsztatów nauczą się między innymi: komunikacji i współpracy w zespole, aranżacji utworów, przygotowania do występów (zachowanie na scenie, radzenie sobie ze stresem), podstaw techniki estradowej, kreowania wizerunku.

Zajęcia poprowadzą świdniccy muzycy:

Bartosz Bednarz – wszechstronny gitarzysta basowy, kompozytor oraz autor tekstów. W przeszłości współpracował z wieloma zespołami różnych gatunków muzycznych od metalu przez etno, jazz, rock, funk po blues. Obecnie basista zespołu Natalii Lubrano oraz funkowo-popowego zespołu FanKlub.

Mateusz Chochołek – perkusista, producent. Współpracował z wieloma artystami, między innymi z Nullizmatykiem, z którym nagrał dwa albumy, ma na koncie album producencki z zespołem .NOWE a jako muzyk Kruków brał udział m.in. w Must Be The Music 11.

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów dostępne są na stronie wydarzenia: https://sok.com.pl/wydarzenie/manufaktura-zespolow/