Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19  oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.


dołącz na FB | WEJŚCIÓWKI

Zapraszamy do sali teatralnej ŚOK na wspólne oglądanie dvd z koncertu, który Nocny Kochanek (heavy metal) dał w 2018 roku na dużej scenie Pol’and’Rock. Podczas występu wyrównali rekord frekwencji ustanowiony przez Prodigy i odebrali nagrodę “Złotego Bączka” dla najlepszych wykonawców festiwalu, przyznaną przez publiczność za poprzedni rok.

Ostatni album Nocnego Kochanka to “Randka w ciemność”, który za sprawą Krzysztofa Pietrzaka trafił do konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Oto fragment jego tekstu: „Mój szynobus gna, a ja słucham Kochanka i wyobrażam sobie jak rozpędzona cysterna Whitesnake przywala w żeliwny wagon Judas Priest aż iskry pryskają wokoło. W następnym kawałku już pędzi szalona drezyna Iron Maiden i zderza się z lokomotywą Metalliki” (całość: http://sok.com.pl/recenzje/nocny-kochanek-randka-w-ciemnosc/).

projekcja dvd
Nocny Kochanek “Live Pol’and’Rock Festiwal”
22 sierpnia 2020 (sobota) / 19:00
sala teatralna ŚOK / Świdnica / Rynek 43
WSTĘP TYLKO NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK (dostępne on-line od 17 sierpnia!)

 

foto Stanisław Wadas