Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Ostatnia odsłona cyklu “Muzyka Mi Leży zmienia lokalizację z dziedzińca Wieży Ratuszowej na salę teatralną Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dzięki temu do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na sobotni koncert Natalii Widuto, który tak jak poprzednie, wyprzedane wydarzenia prezentujące świdnickich artystów, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Muzyka Mi Leży #7
WIDUTO [pop]
youtube 

KUP BILET

 

Autorski projekt Natalii Widuto, która obecnie pracuje nad solowym albumem. Pisze teksty, tworzy melodie oraz współtworzy muzykę w obszarze muzyki niezależnej, indie popu. Na „Muzyka mi leży” zagra w towarzystwie dwóch gitarzystów – Piotra Krakowskiego i Mateusza Widuto, którzy wspierają ją w tworzeniu debiutanckiego materiału. Będzie klimatycznie, melancholijnie, romantycznie. Na koncercie usłyszymy numery z nadchodzącej płyty WIDUTO, oraz kilka coverów w ciekawej odsłonie.

28 sierpnia 2021 / godzina 20:10 (wstęp od 19:30)
miejsce: sala teatralna ŚOK (Rynek 43)
bilety: 10 zł / 15 zł (przedsprzedaż / w dniu wydarzenia)

Po koncercie odbędzie się afterparty w pubie Ambasada San Esco Bar, który jest partnerem cyklu “Muzyka Mi Leży”. Wsparcie organizacyjne i sprzętowe zapewniały także: Referat Organizacji Pozarządowych UM, LOT Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa.