Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zaplanowany na sobotę koncert zespołu Srednusha został odwołany. Grupa miała wystąpić w sali teatralnej ŚOK. Bilety można zwracać w punktach zakupu za okazaniem paragonu. Zwroty za bilety kupione on-line będą dokonane automatycznie.

Pierwszy koncert Srednushy w ŚOK miał się odbyć w marcu 2020 roku. Wtedy nie doszedł do skutku i od tamtej pory szukaliśmy innych okazji do spotkania. Wreszcie się uda (trzymajcie kciuki)!

SREDNUSHA
[world music]
facebook | youtube | instagram

Srednusha to bratnie dusze, które szukają jedności w różnorodności. W swojej idei próbują zjednoczyć różne kultury muzyczne, czasem oddalone od siebie tysiącami kilometrów. Muzyka tradycyjna to dla zespołu nie tylko inspiracja, ale przede wszystkim medium spotkania. Każda dusza z zespołu doświadcza i wyraża pieśń w inny sposób. W tej różnorodności dźwięki dusz wibrują w jednym wspólnym głosie, w jednym wspólnym „tu i teraz”.

Skład: Artur Korzekwa (cajon/stopa/przeszkadzajki), Darek Piechowiak (puzon/trąbka), Ola Knaś (śpiew/akordeon), Paweł Cychowski (śpiew/gitara akustyczna), Witold Kowaliszyn (cymbały strunowe/flety karpackie/duduk ormiański)