Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19  oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

dołącz na FB | WEJŚCIÓWKI

Zapraszamy do sali teatralnej ŚOK na wspólne oglądanie dvd z koncertu, który Kwiat Jabłoni (folk pop) dał w 2019 roku na małej scenie Pol’and’Rock. Za ten występ publiczność przyznała im nagrodę “Złotego Bączka” dla najlepszych wykonawców festiwalu.

Ostatni album Kwiatu Jabłoni to “Niemożliwe”, który za sprawą Radosława Duszyńskiego trafił do konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych: “Tym którzy mówią, że nie da się wymyślić już niczego nowego w muzyce, że wszyscy się powtarzają i zapożyczają od siebie, jako lek otwierający oczy, koniecznie trzeba podać Kwiat Jabłoni. I nie chodzi tu o napój – od którego notabene pochodzi nazwa zespołu – ale o płytę duetu Sienkiewiczów.” (całość: https://sok.com.pl/recenzje/kwiat-jabloni-niemozliwe/)

projekcja dvd
Kwiat Jabłoni “Live Pol’and’Rock Festiwal”
29 sierpnia 2020 (sobota) / 19:00
sala teatralna ŚOK / Świdnica / Rynek 43
WSTĘP TYLKO NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK (dostępne on-line od 24 sierpnia!)

 

foto Dawid Ilnicki