Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Szanowni Państwo

Spektakl Teatru Gry i Ludzie „BAJKOMAT” z powodu konieczności zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami, nie może być zorganizowany z kompletem publiczności.

Wcześniej zakupione bilety, ze względu na OBOSTRZENIA, tracą ważność i nie będą uprawniały do wejścia na wydarzenie.*

 Dlatego też  OD DNIA 26 SIERPNIA PONOWNIE URUCHOMIMY SPRZEDAŻ BILETÓW NA SPEKTAKL – w dniu  6 września, na godz.16.00 – udostępniając połowę widowni – co drugie miejsce w każdym rzędzie, z możliwością zajmowania miejsc obok siebie przez członków rodziny i osoby zamieszkujące wspólnie.

UWAGA !

*Wcześniej zakupione bilety tracą ważność –  Świdnicki Ośrodek Kultury automatycznie dokona zwrotu środków na konta płatników. Osoby, które zakupiły bilety w kasie bardzo prosimy o kontakt.

 

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19  oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.


KUP BILET

bilety: 15 zł

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejny familijny spektakl – „BAJKOMAT” w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie z Katowic

Bajkomat to bardzo nietypowa maszyna, która daje dzieciom… bajki. Dzięki niej w pewnym szarym i zwyczajnym miasteczku wcale nie jest smutno. Ale niestety któregoś dnia bajkomat się psuje… Czy bohaterowie z pomocą dzieci odnajdą sposób, aby go naprawić?

Na spektakl, pełen dowcipu, muzyki i barw, składają się 2 historie: O niesfornym Jaśku, który dostrzega piękno w deszczowej pogodzie i o królestwie Bałaganu, w którym zaczynają się kłopoty z powodu zaginięcia małego pieska. Wykorzystane tu zostały elementy teatru lalkowego, choć nie są to typowe pacynki, kukiełki oraz gra w żywym planie. Autorzy spektaklu pragną zachęcić widzów, zarówno dużych jak i małych do twórczej zabawy z bajką, tą dobrze znaną z literatury, jak i tą wymyśloną w jednej chwili, zaklętą w zwykłych przedmiotach.

Reżyseria: Ania Kandziora

Występują: Ania Kandziora/Alicja Szymkiewicz, Justyna Świętojańska, Szymon Strużek

Realizacja światła i dźwięku: Beniamin Lediński