Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym w ramach Świdnickiego Festiwalu Podróżników i Odkrywców Kolumby

Podróżujemy po świecie i po najbliższej okolicy, wracamy do ulubionych miejsc lub odkrywamy nowe, zachwycamy się kuchnią, zabytkami i architekturą, zgłębiamy historię i wypoczywamy na plaży.
Najlepszą pamiątką z takich podróży jest uwieczniony na zdjęciu ulotny moment, piękny widok, niezwykła atrakcja czy uśmiechy bliskich.

Podzielcie się wspomnieniami oraz ciekawymi historiami z życia wziętymi. Przedmiotem konkursu jest opisanie wybranego, ciekawego miejsca, do którego Uczestnik/czka trafił w trakcie podróży i zilustrowanie opisu zdjęciem.

Wymogi techniczne zgłoszenia:
1/ Maksymalna objętość tekstu – 1000 znaków ze spacjami, czcionka Times New Roman, normalnej grubości, o rozmiarze 12 pkt, odstęp między wierszami wewnątrz paragrafu 1,5 wiersza, tekst wyjustowany zapisany w formacie pdf

2/ zdjęcie zapisane jako plik cyfrowy (format pliku JPG maksymalny wymiar dłuższego boku 1920 pikseli, rozdzielczość 300 dpi), którego nazwa powinna składać się z nazwiska i imienia autora (bez znaków polskich) wg schematu „nazwisko_imie_tytuł.jpg”
3/ wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy

Do pobrania:

Regulamin 
Karta zgłoszenia