Powrót
Archiwum

TRUSKAWKA #2: Toxide [hard] +Johnny Trzy Palce [alt country] + Iluminator [funk]

Data

6 Kwietnia 2019

Godzina

19:00 bramka
19:30 start koncertów

Miejsce

Klub Bolko
pl. Grunwaldzki 11

Bilety

KARNET 3-dniowy: 20 zł
BILET 1-dniowy: 10 zł

Organizator

Świdnicki Ośrodek Kultury

FB EVENT

BILET (1 dzień) KARNET (3 dni) 

Świdnicki Przegląd Muzyczny Truskawka to impreza, która rozwija się od 30 lat! Naszym głównym celem jest wsparcie lokalnych zespołów. 9 z nich właśnie skończyło nagrywać „na setkę” w teatrze swoje utwory i teledyski! Zobaczycie i usłyszycie je wkrótce on-line a z zespołami spotkamy się na żywo w Klubie Bolko podczas 3 wiosennych koncertów 30 marca / 6 kwietnia / 13 kwietnia!

6 KWIETNIA zagrają (w kolejności występów):

ILUMINATOR [funk] – FB
Wśród lokalnych zespołów rockowych i metalowych ta funkowa brygada do prawdziwy rodzynek. Ich brzmienie jest wypadkową odmiennych gustów wszystkich członków zespołu. Jak każdy, zaczynali od grania coverów a teraz prezentują autorski materiał. Skład: Daniel Jarząbek (bas), Mateusz Dudzic (wokal), Adrian Jarząbek (perkusja), Łukasz Drożdż (gitara).

JOHNNY TRZY PALCE [alt country] – WWW | FB | YT | BC
Zwyciężyli na Truskawce 2012 a parę lat później wydali płytę “Wszystko będzie dobrze” (2015). I chyba tak jest! Mimo dosadnych tekstów (a może dzięki nim?) potrafią porwać publiczność do tańca, co owocuje zaproszeniami na wiele wydarzeń w całej Polsce. Skład: Michał Moskal (gitara akustyczna, wokal), Michał Kumięga (gitara elektryczna, wokal), Konrad Żemojcin (banjo, mandolina, harmonijka), Bartek Łysionek (gitara basowa), Adam Radecki (perkusja).

TOXIDE [hard rock] – FB
Zespół powstał w zeszłym roku z inicjatywy Radka i Artura, którzy wcześniej zasilali m.in. Pornos Karabinos. Premierowy koncert zagrali w roli supportu Dr Misio a kolejny podczas WOŚP. Aktualnie skład uzupełnia wokalistka Aneta a basista jest poszukiwany! Skład: Artur Wojtusiak (gitara), Aneta Bałos (wokal), Radosław Duszyński (perkusja)

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!