Powrót
Archiwum

TRUSKAWKA #1: Disorder [death] + Plethora [metal] + Dead Again [thrash]

Data

30 Marca 2019

Godzina

19:00 bramka
19:30 start koncertów

Miejsce

Klub Bolko
pl. Grunwaldzki 11

Bilety

KARNET 3-dniowy: 20 zł
BILET 1-dniowy: 10 zł

Organizator

Świdnicki Ośrodek Kultury

FB EVENT

BILET (1 dzień) KARNET (3 dni) 

Świdnicki Przegląd Muzyczny Truskawka to impreza, która rozwija się od 30 lat! Naszym głównym celem jest wsparcie lokalnych zespołów. 9 z nich możecie posłuchać na naszej składance dostępnej m.in. poniżej! Spotkamy się na żywo w Klubie Bolko podczas 3 wiosennych koncertów 30 marca / 6 kwietnia / 13 kwietnia!

30 MARCA zagrają (w kolejności występów):

DEAD AGAIN [metal] – FB
Jako Angry Again grali na Truskawce już kilka razy. Z nową nazwą i odświeżonym składem przybędą zaprezentować premierowo materiał, który jeszcze w tym roku usłyszycie w wersji studyjnej. W składzie sami dawni sąsiedzi z Osiedla Piasta w Świebodzicach 😉 Wojciech Wierzbicki (perkusja), Bartłomiej Pierzchała (gitara, wokal), Piotr Hejnicki (bas), Sławomir Gucwa (gitara, wokal).

PLETHORA [metal] – WWW | FB | YT | INSTA
Powstali w 2013 roku i od tamtej pory są jednym z najczęściej koncertujących świdnickich zespołów. Występowali w wielu miastach Polski oraz na kilku edycjach przeglądu Truskawka i podczas WOŚP oraz Rock Przeciw AIDS. W 2017 roku wydali debiutancki album “Age of Changes”. Skład: Damian Mikulski (gitara), Sebastian Szarapow (bas), Adka Niksińska (wokal), Mateusz Gawron (perkusja), Krystian Przybylski (gitara, wokal).

DISORDER [death] – FB | YT
Reprezentanci Strzegomia wznawiają swoją działalność muzyczną! Występowali na Truskawce już kilka lat temu a w 2014 roku wydali płytę “Pure Hatred”, pełną old-schoolowych, death metalowych kawałków. Teraz kontynuują swoją batalię przy wsparciu członków Collision. Skład: Jeżu (gitara), Ramzes (gitara), Kat (bas, wokal), Paweł Wojtyra (perkusja).

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!