Już w sobotę w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury będzie można obejrzeć nagranie koncertu zespołu Kwiat Jabłoni z festiwalu Pol’and’Rock 2019. Na wydarzeniu obowiązuje ograniczona ilość miejsc a bezpłatne wejściówki są dostępne on-line.

Kwiat Jabłoni to zespół grający na styku gatunków takich jak pop i folk, łącząc elektronikę z fortepianem i mandoliną. Debiutancką płytą wdarli się na największe festiwale i sale koncertowe a ich występy są wypełnione publicznością po brzegi. O znakomitym odbiorze wśród słuchaczy może świadczyć Złoty Bączek przyznany za koncert na Pol’and’Rock oraz Złota Płyta, którą odebrali niedawno.

Ostatni album Kwiatu Jabłoni to “Niemożliwe”, który za sprawą Radosława Duszyńskiego trafił do konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych: “Tym którzy mówią, że nie da się wymyślić już niczego nowego w muzyce, że wszyscy się powtarzają i zapożyczają od siebie, jako lek otwierający oczy, koniecznie trzeba podać Kwiat Jabłoni. I nie chodzi tu o napój – od którego notabene pochodzi nazwa zespołu – ale o płytę duetu Sienkiewiczów.”

Pokaz rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia o godzinie 19:00 w sali teatralnej ŚOK (Rynek 43). Szczegółowe informacje m.in. o wejściówkach oraz zasadach bezpieczeństwa znajdują się na stronie organizatora: https://sok.com.pl/wydarzenie/kwiat-jabloni-projekcja-koncertu-z-polandrock/

Kwiat Jabłoni (foto Dominik Malik)