Ostatnia odsłona cyklu “Muzyka Mi Leży” zmienia lokalizację z dziedzińca Wieży Ratuszowej na salę teatralną Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dzięki temu do sprzedaży trafiła dodatkowa pula biletów na sobotni koncert Natalii Widuto, który tak jak poprzednie, wyprzedane wydarzenia prezentujące świdnickich artystów, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Natalia Widuto pracuje aktualnie nad solowym albumem. Pisze teksty, tworzy melodie oraz współtworzy muzykę w obszarze muzyki niezależnej i popu. Na „Muzyka mi leży” zagra w towarzystwie dwóch gitarzystów – Piotra Krakowskiego i Mateusza Widuto, którzy wspierają ją w tworzeniu debiutanckiego materiału. Będzie klimatycznie, melancholijnie, romantycznie. Na koncercie usłyszymy numery z nadchodzącej płyty WIDUTO, oraz kilka coverów w ciekawej odsłonie.

Wstęp do sali teatralnej ŚOK już od 19:30 a start o godzinie 20:10 (opóźniony 10 minut ze względu na zmianę miejsca). Obowiązują miejsca siedzące nienumerowane. Bilety w cenie 10 i 15 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu) dostępne są w kasach ŚOK oraz na stronie https://bilety.sok.com.pl/

Po koncercie odbędzie się afterparty w pubie Ambasada San Esco Bar, który jest partnerem cyklu “Muzyka Mi Leży”. Wsparcie organizacyjne i sprzętowe zapewniały także: Referat Organizacji Pozarządowych UM, LOT Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa.

Szczegół wydarzenia i bilety na stronie: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-widuto/

Wideo-zapowiedź występu:

 

Singiel “Ćmienie” zapowiadający solowy album Widuto: