Kolejni po Johnnym Trzy Palce laureaci przeglądu muzycznego “Truskawka” wracają na scenę Świdnickiego Ośrodka Kultury. Świeżo reaktywowani Rohele, żwawo rzucili się do grania koncertów. Towarzyszyć im będą goście z Kamiennej Góry oraz świdnicki band, który znacie, ale jeszcze nie słyszeliście w takiej odsłonie.

Rohele to zespół ze Świdnicy świętujący w przyszłym roku 10-lecie i grający muzykę z pogranicza rocka alternatywnego i grunge. Laureat „Truskawki” i półfinalista Muzycznej Bitwy Radia Wrocław.

Porażeni to kapela powstała w 2012 roku z inicjatywy Michała Dąbrowskiego, która od początku miała grać muzykę gitarową, koncertować, tworzyć swoje kompozycje i czerpać z tego przyjemność.

Toxide łączą w utworach ciężkie brzmienie ze specyficznym klimatem, a solidne, niskie riffy korespondują z mrocznymi melodiami. Ich aktualny skład i repertuar zaskoczą tych, którzy znają zespół z wcześniejszych występów.

Przewidywany harmonogram koncertu:

19:00 Toxide
20:00 Porażeni
21:00 Rohele

Bilety w cenie przedsprzedaży (20 zł) tylko do końca piątku. W dniu koncertu będą kosztować 30 zł. Wstęp do Klubu Bolko w sobotę 12 listopada od godziny 18:30. Sprzedaż biletów i szczegóły na stronie www.sok.com.pl