Druga odsłona cyklu “Muzyka Mi Leży” odbędzie się za 10 dni, w sobotę 5 czerwca. Na plenerowej scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury wystąpią wokalistki DSW, które niedawno wzięły udział w “Szansie na sukces”.

DSW to trzy nieprzeciętne osobowości, z których każda żyje w innym świecie a łączy je wspólna pasja do muzyki. Zaśpiewają na żywo covery pop, m.in. z repertuaru Sound’n’Grace, wykonywane niedawno w “Szansie na sukces”. Dziewczyny wyróżnia charakterystyczna barwa głosów, które połączone tworzą niebanalną harmonię. Trio brało udział w wielu wydarzeniach, m.in. zwyciężyły Trzebnica Cover Festiwal i wystąpiły na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z zespołem Feel.

Kolejne koncerty cyklu “Muzyka Mi Leży” zaplanowane są w terminach 26 czerwca, 17 lipca, 24 lipca, 14 sierpnia, 21 sierpnia a wśród potwierdzonych wykonawców są Bluefaces [cold wave], Healer/Slime [lo-fi/chillout], Something Like Boston [rock/pop].

Szczegółowe informacje o występie DSW oraz link do zakupu biletów (10 zł przedsprzedaż / 20 zł w dniu koncertu) można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-dsw/

Kameralne koncerty na dziedzińcu Wieży Ratuszowej (ul. Wewnętrzna) są przygotowywane z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa. Na każde z wydarzeń dostępne jest tylko 50 biletów a do dyspozycji gości zostaną przygotowane miejsca siedzące na leżakach.

Wydarzenia powstają we współpracy ŚOK z Referatem Organizacji Pozarządowych, Młodzieżową Radą Miasta oraz Lokalną Organizacją Turystyczną “Księstwo Świdnicko-Jaworskie”.

Zapraszamy do obejrzenia promocyjnej sesji zdjęciowej DSW (foto: Jestem Maciek, robię zdjęcia)