KONCERT ODWOŁANY PO DECYZJI ORGANIZATORA, FIRMY OPERUS ARTE
(bilety można zwracać w miejscu zakupu)

Operetka „Zaśpiewajmy  o miłości” grupy artystycznej Operus Arte to zabawa w rytmie wiedeńskiego walca i węgierskiego czardasza z wachlarzem romantycznych wrażeń.

Piękne  kreacje, porywające melodie, wspaniałe głosy, zabawna konferansjerka, a przede wszystkim młodzieńczość tworzą pełne uczuć operetkowe widowisko.

„Zaśpiewajmy o miłości”  to bukiet muzyczny, łączący najpiękniejsze hity operetkowe jak i mniej znane utwory w spójną całość, którego podstawą jest miłość z jej wszystkimi odcieniami. Jest to splot różnych emocji począwszy od młodzieńczych uniesień, przez flirt, zdradę do gorących namiętności. A wszystko to za sprawą nie tylko operetkowego czardasza czy walca, arii czy duetów,  ale również dialogów i komicznych scenek aktorskich, które przezabawnie zapowiedziane przez konferansjera, z lekkością wprowadzają w świat operetki. Artyści często zmieniają kostiumy  i różnicują charakter występu od bardzo lirycznego, wzruszającego, do zabawnego i lekkiego, więc każdy na widowni na pewno znajdzie coś dla siebie.

Podczas koncertu, utalentowani, charyzmatyczni soliści zespołu Operus Arte- Dorota Makulec (sopran), Paweł Wytrążek (tenor) wyśpiewują między innymi:

„Usta milczą dusza śpiewa”,
„W rytm walczyka serce śpiewa”,
„Przetańczyć całą noc”,
„Brunetki, blondynki”,
„Wilio o Wilio”,
„Wielka sława to żart”,
„Kto wiedeńską ma krew”,
„Żegnajcie przyjaciele”,
i wiele innych.
Przy fortepianie znakomity pianista Piotr Żukowski, a zabawną konferansjerką wprowadza w świat operetki Piotr Stanisław. Dajcie się zatem Państwo przenieść do roztańczonego i rozśpiewanego Wiednia!