Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Czekając na osłabienie pandemii wracamy do Truskawkowych koncertów w najlepszych możliwych i najbezpieczniejszych warunkach czyli w sali teatralnej ŚOK! Świdnicki Przegląd Muzyczny dawno nie gościł w tym miejscu – mamy nadzieję na udany powrót do korzeni! Poniżej informacja organizacyjna oraz informacje o wykonawcach:

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

KUP BILET

ŚLAD (facebook)
Pojawili się na scenie zupełnie niespodziewanie i w 2019 roku zagrali rekordową, wśród lokalnych wykonawców, ilość koncertów, zdobywając także kilka nagród – ostatnio podczas Pikniku Country w Mrągowie w kategorii “piosenka drogi”. Zespół założyli bracia Andrzej i Rafał Oryńczak, do których po pewnym czasie dołączył Marcin Rut (bas) i Wiktor Wasylik (perkusja). Ich autorskie, wpadające w ucho kompozycje łączą elementy country, bluesa i rocka dzięki czemu znajdują uznanie wśród różnorodnej publiczności, czego przykładem był tegoroczny koncert podczas Truskawki.

OYA (facebook)
Grają klasycznego rock’n’rolla z chwytliwymi melodiami, nawiązującego do klasyków złotej ery i uzupełnionego charakterystycznym wokalem. Kapela ruszyła 4 maja 2020 roku z inicjatywy Grzegorza Zwolińskiego i Damiana Świędrycha, znanych świdnickiej publiczności m.in z występów podczas Truskawki pod szyldami Striker i Białe Drzewa. Tym razem towarzyszy im Krzysiek Szary (ex-Angry Again) na perkusji i Michał Mosór na gitarze. Niedawno skończyli nagrywać 4-utworową EP-kę, której cyfrowa premiera będzie miała miejsce w dniu koncertu.

 

ŚLAD

OYA