Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Trzeci z wrześniowej serii koncertów lokalnych artystów w sali teatralnej ŚOK. Oba zespoły miały wystąpić już wiosną, promując utwory zrealizowane w ramach projektu “setka w teatrze”. Nie ma tego złego, bo tym razem zaprezentują się w miejscu, w którym powstały ich nagrania. A te, w wersji audio i wideo, znajdziecie tutaj: https://sok.com.pl/setka/

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

KUP BILET

LUNA PARK (facebook)
Czwórka muzyków, których twórczość to energetyczna dawka funky z wpadającymi w ucho popowymi melodiami. Czerpanie inspiracji z różnych nurtów tworzy z powstałych dzieł ciekawą mieszankę. Dlatego oprócz ścisłego założenia wykonywania muzyki pop-funk, zespół otarł się też o tradycyjny rock oraz fusion-jazz.

FANKLUB (facebook)
Grupę tworzy 5 osób, których połączyła pasja do muzyki. Twórczość zespołu to połączenie wrażliwości autorki kompozycji i tekstów a zarazem wokalistki, z temperamentem muzycznym reszty członków zespołu, co daje sluchaczowi rytmiczną i emocjonalną mieszankę popu, funku i rasowego rocka.