Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Już po raz 6 pytamy Was: JAKICH ARTYSTÓW CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ W ŚWIDNICY? Odpowiedzi w formie recenzji płyt wysyłajcie mailowo do 29 stycznia 2021. Na 10 najlepszych autorów czekają m.in. nagrody finansowe z puli 1000 zł a artystów zaprezentowanych w najciekawszych tekstach zaprosimy do nas lub przygotujemy och covery! W poprzednich edycjach nadesłaliście ponad 100 tekstów, nagrodziliśmy finansowo 50 z nich a 16 zaowocowało koncertami.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. wybierz płytę polskiego artysty (wydaną w latach 2019-2020),
2. napisz recenzję tej płyty,
3. wyślij ją do 29 stycznia 2021 (włącznie) i czekaj na wyniki.

REGULAMIN: pobierz plik .pdf

Chcesz dostać profesjonalne wskazówki do swojego tekstu przed końcem naboru? Wyślij nam recenzję najpóźniej do 24 stycznia a otrzymasz informację zwrotną przygotowaną przez Jarka Szubrychta. To szansa na “doszlifowanie” tekstu i zgłoszenie ostatecznej wersji w regulaminowym terminie.

Jarek Szubrycht – dziennikarz, redaktor działu muzyka „Gazety Wyborczej”, wcześniej wydawał kwartalnik o polskiej muzyce „Gazeta Magnetofonowa”. Prowadził również portal Red Bull Muzyka i współpracował z takimi tytułami jak „Polityka”, „Przekrój”, „Machina”, „Dziennik”. Autor książek o zespołach Slayer i Vader, a także o Maryli Rodowicz, Czesławie Mozilu i Jerzym Fedorowiczu. Właściciel firmy Trzecie Ucho. Koncentruje się na obszarze, na którym spotykają się muzyka, marketing i media. Fani muzyki metalowej znają go z zespołu Lux Occulta.

W 2020 roku nie udało nam się zrealizować planowanych koncertów i spotkań z muzykami, ale dzięki temu rozwinęliśmy Świdnickie Recenzje Muzyczne w nowym kierunku. Zaprosiliśmy do współpracy lokalnych wokalistów i instrumentalistów, którzy w grudniu w sali teatralnej nagrali specjalne “sesje live” z repertuarem z płyt, które recenzowaliście w poprzednich edycjach naszego konkursu.

ZAPRASZAMY na styczniowe PREMIERY ON-LINE
15 stycznia: NATALIA WIDUTO i SZYMON WIRASZKA: sesja live
22 stycznia: AKADEMIA ROZWOJU TALENTÓW: sesja live

STRONA PROJEKTU: www.sok.com.pl/recenzje