Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

DOŁĄCZ NA FB

Już po raz 4 pytamy Was: JAKICH ARTYSTÓW CHCIELIBYŚCIE ZOBACZYĆ W ŚWIDNICY?
Na Wasze odpowiedzi w formie recenzji czekamy do 22 grudnia: szczegóły konkursu
Nie wiesz jak zacząć pisać? Weź udział w warsztatach z Arturem Rawiczem: szczegóły

A już 15 grudnia zapraszamy na panel dyskusyjny, w którym wezmą udział:
Sebastian 'Rahim’ Salbert (POKAHONTAZ)
Natalia Grosiak (MIKROMUSIC)
Rafał 'Rasta’ Piotrowski (DECAPITATED)
Spotkanie poprowadzi Artur Rawicz, który razem z zaproszonymi gośćmi poszuka odpowiedzi na pytanie “po co komu dziennikarstwo muzyczne?” Rzucimy okiem na to zagadnienie z perspektywy artystów, wytwórni, mediów, promotorów i fanów.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI DO ODBIORU WYŁĄCZNIE W KASACH ŚOK!
– sekretariat ŚOK (Rynek 43): poniedziałek-piątek (8:00 – 16:00)
– Galeria Fotografii (Rynek 44): wtorek-piątek (14:00 – 18:00) + sobota (12:00 – 16:00)
– podczas wydarzeń biletowanych

Sebastian „Rahim” Salbert – raper, producent, wydawca, członek składu Pokahontaz, z którym wydał w tym roku album „Renesans”. Współzałożyciel legendarnej Paktofoniki, od zawsze utożsamiany ze śląską sceną hip-hopową. Oprócz działalności artystycznej prowadzi MaxFloRec – jedno z czołowych wydawnictw w kraju.

Natalia Grosiak – wrocławska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Liderka zespołu Mikromusic. Członkini wielu projektów: współtworzyła zespół Digit All Love, reprezentowała Polskę w Melbourne na Red Bull Music Academy, współpracowała z takimi artystami jak Jan Młynarski, Smolik, Miuosh, Tymon Tymański, Raz,Dwa,Trzy, Myslovitz.

Rafał „Rasta” Piotrowski – pochodzący z Mielca wokalista jednego z najbardziej uznanych na świecie polskich zespołów – death-metalowego Decapitated. Dołączył do grupy w 2009 roku i od tamtej pory nagrali 3 płyty dla wytwórni Nuclear Blast i zagrali setki koncertów na całym świecie w największych klubach i na festiwalach.

Artur Rawicz – fotograf i dziennikarz muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna – CGM.pl. Autor okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali. Występuje w roli panelisty i prowadzi warsztaty z fotografii koncertowej i dziennikarstwa. Członek Akademii Fonograficznej. Wykładowca Akademii Menadżerów Muzycznych. Od 2008 roku jest współwłaścicielem agencji Show The Show. Od lipca 2019 pełni również funkcję A&R w Mystic Production.

ARCHIWUM PROJEKTU: www.sok.com.pl/recenzje