Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19 oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA, które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu.

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach projektu Świdnickie Recenzje Muzyczne.

BERKANAN

www | facebook | instagram | youtube

KUP BILET

Koncert odbędzie się dzięki recenzji albumu „Berkanan”, przygotowanej i przesłanej nam przez Helenę Pietrzak. Sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że po raz pierwszy w naszym konkursie pojawiła się recenzja dotyczące świdnickiego zespołu a w dodatku w wersji wideo!

Oficjalne informacje o zespole:
Berkanan jest wypadkową połączenia się dwóch dusz, opartą na symbiozie dwóch struktur muzycznych, elektroniki ambientowej oraz instrumentów etnicznych i folkowych. Ich twórczość, to swoiste historie opowiedziane dźwiękami, ze szczyptą melancholii, dramatyzmu czy nostalgii gdzie nie gdzie z liryczną, subtelną finezją, a gdzie indziej podniosłą epicką opowieścią. Śmiało możemy wpisać ich twórczość muzyczną do takich nurtów jak: Neo Dark Folk, Dark Ambient Ethno, Shamanic & Mystic Music czy Cinematic Emotional Music. To prawdziwa uczta muzyczna dla osób, które cenią sobie organiczność w muzyce!