Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

5 edycja „Lata na podwórku” startuje dziś na przekór deszczowej pogodzie, zapraszamy! 50 dni zajęć i niespodzianka – publikacja, opracowana przez twórczynie projektu Do Dizajnu, z inspiracjami do własnej twórczej pracy i zabawy w domu, której poszczególne części będzie można otrzymać na podwórkach każdego kolejnego tygodnia.

A co na podwórkach? Jak co roku, zajęcia dla dużych i małych, które pozwalają się uczyć, rozwijać i poznawać, a przede wszystkim, w ciekawy sposób spędzać wspólnie wakacyjny czas.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 19:00. Pełny harmonogram zajęć podwórkowych znajduje się pod tym linkiem
https://ladnehistorie.pl/lato-na-podworku/lato-2020/

UWAGA! Ze względu na pogodę pierwsze tegoroczne zajęcia zaplanowane na dziś na Zarzeczu odbędą się w salce parafialnej przy ul. Rolniczej 9.

Działanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Miasta Świdnica ze środków pochodzących z opłat za sprzedaż alkoholu w ramach realizacji zadań Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii w Gminie Miasto Świdnica na 2020 rok.