Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19  oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze w dniu koncertu.


KLIMATY JAZZU
utwory autorskie Marka Tutki i Bohdana Janeczka uzupełnione o kilka standardów jazzowych.
6.08.2020 godz. 19.00, wstęp wolny,
podcienia Ratusza w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej
Łatwo nas znaleźć, bo będzie nas słychać.

Marek Tutko (PL) -piano
Studia pierwszego stopnia ukończył w Instytucie Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, w klasie prof. dr hab. Wojciecha Niedzieli. Obecnie kontynuuje studia na Akademii Muzycznej we Wrocławiu u dr hab. Piotra Kałużnego. Prowadzi folkowo jazzowy projekt Re-Karpaty i regularnie pojawia się na scenie m. in. jako członek zespołu Michał Bober Band.

Bohdan Janeczek (CZ)- sax
Uczęszczał do Konserwatorium im. Jaroslava Ježka w Pradze. Później ukończył studia licencjackie w Instytucie Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie w klasie mgr Piotra Barona. Występował między innymi z Big Bandem Czeskiego Radia, Saxtetem Štěpána Markowicza i zespołem Boundary Jazz Quintet.