Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Uwaga: Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii spektakl został odwołany. Zwrot pieniędzy za bilety zakupione online nastąpi na rachunki, z których realizowana była płatność. 

 

29 marca 2020 roku o godz. 13.00  zapraszamy do Świdnickiego Ośrodka Kultury na niezapomniane przedstawienie. Gwarantujemy, że będzie zabawnie, muzycznie i interaktywnie, a to za sprawą Cyrku Partolini.

Cyrk Partolini pełny jest humoru, muzyki, wspaniałych rekwizytów i kostiumów. Przez ponad godzinę młody widz zapozna się nie tylko ze sztuka sceniczną, ale też doświadczy pełnowartościowej zabawy elementami interaktywnymi. Nie zapominamy także o tym, co najważniejsze – o nauce przez zabawę.
Dzieci staną przed wielkim wyzwaniem jakim jest np.  utrzymanie higieny zębów czy współpraca w zespole. Wszystko po to, by pokonać wielką bakterię, która tylko czyha na wielki kąsek słodkości. Cyrk Partolini jest nie tylko jedyny w swoim rodzaju, ale także i… magiczny. Poznacie prawdziwego magika, który dzięki prawdziwej magii „spróbuje” zaczarować swój kapelusz. A co z niego wyjdzie? Tego nie wie nikt. Jest także i coś dla niejadków. Dzięki zabawnie poprowadzonej fabule, najmłodsi przekonają się co daje zjedzenie obiadu, który wcześniej ugotował dla nich szalony kucharz. Obiad – tak jak i śniadanie – to podstawa, a dzięki takim posiłkom na własne oczy zobaczymy jak szczupły atleta przeobraża się w potężnego siłacza. Obiadu również skosztują najwolniejsze zwierzęta na świecie: leniwiec i ślimak, a wtedy… (musicie to zobaczyć na żywo). Czy będą także tresowane zwierzęta? Oczywiście, że tak! Co to byłby za cyrk bez wspaniałego tańca trzech skocznych małpek. Mało? Proszę bardzo! Na własne oczy zobaczycie profesjonalny, przygotowany przez największych choreografów w kraju, taniec flamingów w stylu disco. Rodzina Partolini przygotowała dla Was ponad godzinę wspaniałej zabawy!

Widowisko skierowane dla dzieci od lat 3 wraz z opiekunami.
Czas trwania: ok. 60 minut

Cyrk Partolini miał ostatnio okazję zaprezentować się w programie Mam Talent produkcji TVN!