Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na 8. edycję Świdnickich Recenzji Muzycznych! Punkt kulminacyjny tegorocznej serii wydarzeń nastąpi 5 lutego, kiedy zakończymy nabór tekstów do naszego konkursu – na autorki i autorów najlepszych recenzji płyt czekają nagrody finansowe z puli 2000 zł a zaprezentowanych artystów zaprosimy do Świdnicy!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. wybierz dowolną płytę polskiego artysty, wydaną w latach 2021-2022,
2. napisz jej recenzję,
3. wyślij swój tekst do 5 lutego 2023 (włącznie) i czekaj na wyniki.

szczegóły konkursu w regulaminie:
>>> POBIERZ REGULAMIN <<<

Nie wiesz jak zacząć pisać recenzję? Zapraszamy na warsztaty! Poprowadzi je Jarek Szubrycht, którego twórczość dowodzi, że długość recenzji… nie ma znaczenia!

WYDARZENIA w ramach 8. edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych:
21 stycznia: warsztaty wokalne poprowadzi Natalia Lubrano / www
27 stycznia: koncerty coverów / www
30/31 stycznia: warsztaty dziennikarskie poprowadzi Jarek Szubrycht / www
5 lutego: konkurs – zakończenie naboru

Świdnickie Recenzje Muzyczne to działanie, które daje lokalnym fanom muzyki wpływ na repertuar koncertowy Świdnickiego Ośrodka Kultury. Wy piszecie teksty o ulubionych płytach a my zapraszamy przedstawionych w nich artystów. W dotychczasowych 7. edycjach nadesłaliście ponad 120 recenzji, nagrodziliśmy ponad 50 autorów a 23 spośród ich tekstów zaowocowały zaproszeniem do Świdnicy takich wykonawców jak Ralph Kaminski, Kortez, KęKę, Hunter, Luxtorpeda, KAT, Janusz Radek, Dawid Kwiatkowski, Coma, Dr Misio, Sarius, Pablopavo i Ludziki, Słoń. SZCZEGÓŁY: https://sok.com.pl/recenzje/

Świdnickie Recenzje Muzyczne są realizowane przy wsparciu ZAiKS z dotacji Funduszu Popierania Twórczości