Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na cykl wydarzeń 7. edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych! Jednym z nich będzie panel dyskusyjny „Po co komu wywiad? Co różni dziennikarza od artysty?” Punkt kulminacyjny projektu nastąpi 23 stycznia, kiedy zakończymy kolejny nabór recenzji Waszych ulubionych albumów do naszego konkursu.

WEJŚCIÓWKI

📅 16 stycznia 2022 / godzina 17:00
📍 sala teatralna ŚOK (Rynek 43)
🎫 wstęp: 0 zł [obowiązują bezpłatne wejściówki do zdobycia w kasie ŚOK lub on-line]

UDZIAŁ WEZMĄ
Magda Grabowska-Wacławek (Bovska) / pop
Piotr „Peter” Wiwczarek (Vader) / metal
Wojciech Zawadzki (Słoń / WSRH) / hip-hop
PROWADZENIE
Artur Rawicz

O UCZESTNIKACH:

Magda Grabowska-Wacławek (Bovska) / www / fb / ig / yt

Wokalistka, kompozytorka i graficzka, która projektuje swoje wydawnictwa zarówno muzycznie i wizualnie. Jej debiutancki album “Kaktus” w 3 dni zdobył tytuł “złotej płyty”. Najnowszy singiel “Dzika” jest manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji.

Piotr „Peter” Wiwczarek (Vader) / www / fb / ig / yt

Wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów zespołu Vader – pierwszej deathmetalowej grupy z Polski, która osiągnęła światowy sukces i do tej pory wydała 12 płyt. O najnowszej “Solitude in madness” laureatka Świdnickich Recenzji Muzycznych pisała: “Już od samego początku słychać, że tworząc ten album formacja sięgnęła do korzeni, ale to co w tej chwili wokalnie prezentuje Piotr jest imponujące i pokazuje jak ogromny postęp zrobił.”

Wojciech Zawadzki (Słoń / WSRH) / fb / ig / yt

Raper łączący fascynacje hip-hopowe z rockowymi i metalowymi. “Wulgarne, odrażające, szczere – takie właśnie jest uniwersum postaci Słonia” pisała w recenzji albumu “Mutylator” (2018) inna zwyciężczyni konkursu ŚOK. Oprócz działalności solowej Słoń ma na swoim koncie duet z Shellerinim pod nazwą Wyższa Szkoła Robienia Hałasu.

Artur Rawicz (cgm.pl / Mystic Production) – prowadzący

Dziennikarz i fotograf muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna – CGM.pl. Twórca podcastu „Brutal Wieczorową Porą” dla Radio 357, manager muzyczny i A&R w Mystic Production. Autor okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali.

SZCZEGÓŁY: http://sok.com.pl/recenzje/