7 edycja bitwy freestyle Wielka Rapsodia Świdnicka odbędzie się już w najbliższą sobotę 16 listopada. Na zwycięzcę czeka 1500 zł w gotówce od Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz nagrody dodatkowe od Dystrykt i Hoppy Lab.

Chociaż zapisy zawodników trwają do końca piątku, już w tej chwili zgłoszonych jest ponad 20 uczestników m.in. z takich miast jak Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Zgorzelec czy… Inowrocław! Nie zabraknie też reprezentantów Świdnicy, m.in kilkukrotnego finalisty tej imprezy – Doro.

Jest o co walczyć. Łączna wartość nagród wynosi 2500 zł. Oprócz zwycięzcy, na nagrody załapią się również zdobywcy 2., 3. i 4. miejsca. Każdy z nich może liczyć na 100 zł w gotówce oraz vouchery do zrealizowania na stoisku Dystrykt.pl, które będzie dostępne podczas całego wydarzenia. Imprezę wspiera również żarowski browar Hoppy Lab, który ufundował wybór piw dla zwycięzcy.

W jury Rapsodii zasiądzie zwycięzca poprzedniej edycji Pejter – uczestnik wielu ogólnopolskich bitew. Razem z nim zawodników będą oceniali świdniczanie: Madział i Łoker – najbardziej doświadczeni freestyle’owcy reprezentujący lokalną scenę. Za muzykę będzie odpowiadał wałbrzyszanin Rad74Nice a całość poprowadzi Stolpa.

Bitwa jak co roku odbędzie się w Klubie Bolko, który podczas tej imprezy odwiedza zazwyczaj komplet publiczności. Bilety do piątku kosztują 20 zł a w dniu imprezy 30 zł do wyczerpania puli! Szczegóły i bilety dostępne on-line: http://bit.ly/Rapsodia7