Powrót
Nadchodzące wydarzenia

Waldemar Malicki: Klasyka po bandzie

Data

11 Stycznia 2020

Godzina

17.00

Miejsce

sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety

parter 100 zł  / balkon 90 zł

Świdnicki Ośrodek Kultury i Agencja ESKANDER zapraszają na  koncert

Waldemar Malicki — „Klasyka po bandzie”

KUP BILET

11 stycznia 2020
godz. 17.00
sala teatralna ŚOK, Rynek 43
bilety parter 100 zł  / balkon 90 zł
czas trwania: 90 min

Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z czarującą wiolonczelistką i porywającymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Brahmsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.

Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria:
Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała

Organizator: ESKANDER

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!