Plenerową scenę Klubu Łaźnia przejmie tym razem Arthur Samuel z zespołem. Na zaproszenie Świdnickiego Ośrodka Kultury zaprezentuje zróżnicowany popowy repertuar pochodzący z dostępnej od dziś płyty.

Jego kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do zabawy. Arthur Samuel tworzy pop, łącząc takie gatunki jak funk, soul, hip-hop, dance, elektronikę czy blues. Ten dwudziestoletni singer-songwriter samodzielnie śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty i komponuje muzykę. Podczas koncertu na scenie towarzyszyć mu będą: Bartosz Bednarz (gitara basowa), Kacper Kwiatkowski (perkusja), Tymoteusz Jaśków (instrumenty klawiszowe).

Wszystkie wydarzenia w ramach cyklu “Muzyka Mi Leży” są niebiletowane i zaczynają się o godzinie 20:00. Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Klubem Łaźnia. Oprócz koncertu Arthura Samuela (23 lipca) przed nami jeszcze występy zespołu Ślad (13 sierpnia) oraz wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury (27 sierpnia). Szczegóły na stronie http://www.sok.com.pl/

Zobacz wideo-zapowiedź sobotniego koncertu Arthura Samuela:

 

Najnowszy teledysk Arthura Samuela do utworu “Jak Ja” promujący wydane dzisiaj EP “Backspace”: