Thrash i death przeplatają się w twórczości 3 zespołów, które 23 kwietnia zaprezentują się w Klubie Bolko ŚOK. To półmetek Świdnickiego Przeglądu Muzycznego, który w tym roku podczas 6 zimowo-wiosennych koncertów prezentuje artystów lokalnych i zaproszonych przez nich gości.

Świdnicki Toxide łączy ciężkie brzmienie i solidne, niskie riffy z mrocznymi melodiami. W tym roku wydali debiutancki album “First of many” a to będzie pierwsza koncertowa okazja, żeby go kupić i posłuchać na żywo. Na koncie mają coraz więcej koncertów w różnych miejscach Polski.

Zaproszeni przez nich goście to:

Pochodzący z Wałbrzycha In The Name of God, którzy już wcześniej kilkukrotnie gościli w Świdnicy. Mieszają szybkie thrashowe riffy, odrobinę death metalu oraz progresywne brzmienia

Śląski Soul Collector cechują agresywny riffy, duża liczba solówek gitarowych oraz charakterystyczny, wrzaskliwy wokal. Wśród kompozycji znajdziecie typowe thrashowe petardy, jak i bardziej skomplikowane kawałki, z licznymi zmianami tempa oraz tonacji.

Rozpiska czasowa:

18:30 bramka
19:00 Soul Collector
20:00 In The name of God
21:00 Toxide

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Bilety w przedsprzedaży do końca piątku można kupić w cenie 30 zł. W dniu wydarzenia będą kosztować 40 zł. Sprzedaż i szczegóły dostępne są na naszej stronie: http://sok.com.pl/wydarzenie/toxide-in-the-name-of-god-soul-collector-metal/

Podczas koncertu sprzedaż piwa oraz innych napojów zapewnia “sKŻynka”.