Jego teksty bardziej przypominają fabułę filmów grozy niż typowe hip-hopowy utwory. Słoń już drugi raz w tym roku pojawi się w Świdnicy, ale tym razem da koncert w Klubie Bolko ŚOK. W sprzedaży zostały ostatnie bilety.

Koncert odbędzie się dzięki Natalie Śliwa. Jej recenzja albumu Słoń “Mutylator” została nagrodzona w 5. edycji konkursu Świdnickich Recenzji Muzycznych. Oto fragment:

„Zawadzki przenosi muzyczną fikcję literacką do nowego wymiaru. Wulgarne, obrażające, szczere – takie właśnie jest uniwersum postaci Słonia. Niezależnie od wieku, jego muzyka w każdym z nas wzbudzi chociaż nutę duszonego wewnątrz niepokoju. Twórczość Wojtka to wielka, bezpruderyjna satyra, akompaniowana przez ciężkie, nieregularne bity i gościnne udziały wielu wpływowych ludzi polskiego hip-hopu.”

Trwa nabór do kolejnej edycji Świdnickich Recenzji Muzycznych! Teksty można wysyłać do 5 lutego a w puli nagród są 2000 zł. Oprócz możliwości zdobycia wyróżnienia finansowego, jest spora szansa, że najlepsze teksty zostaną przekute przez Świdnicki Ośrodek Kultury w koncerty wskazanych wykonawców. Szczegóły: https://sok.com.pl/recenzje/

Oprócz Słonia, na scenie Klubu Bolko pojawią się w sobotę również lokalni reprezentanci hip-hopu.

19:00 otwarcie bramki
19:00 Slime warm-up
20:00 Pe. + Fafik
20:30 Kartki z Rejonu
21:00 Słoń

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Bilety są dostępne do wyczerpania puli. Tylko do końca piątku kosztują 69 zł. W dniu wydarzenia, w przypadku dostępności, cena wyniesie 79 zł. Sprzedaż i szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje-muzyczne-slon-horror-rap/