Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę do Klubu Bolko gdzie na scenie wystąpi strzegomski Ślad oraz zaproszenie goście: Z Dzielni Chłopcy i Pielesze.

ŚLAD
Grają przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa. Koncertują w całym kraju i są regularnymi gośćmi Pikniku Country w Mrągowie. Trzon zespołu tworzą bracia bliźniacy Rafał (śpiew, gitara, harmonijka) i Andrzej Oryńczak (śpiew, gitara) a uzupełnia ich sekcja rytmiczna: Łukasz Drożdż (bas), Bogusław Węclewicz (perkusja).

Z DZIELNI CHŁOPCY
Znakiem rozpoznawczym tego trio jest akustyczne brzmienie gitar. Doświadczenie zdobywali m.in. w takich zespołach jak Obstawa Prezydenta czy Midnight Blues. Wydany w 2020 roku album „Blues z mojej dzielnicy” był nominowany do Fryderyka 2021.

PIELESZE
Akustyczny duet łączący głównie bluesa, rocka i reggae. Zdobyli drugie miejsce w przeglądzie „Pieśniarze” we Wrocławiu i wyróżnienie na przeglądzie „Kwiaty a kamieniach” w Bytomiu.

Plan wieczoru:
18:30 bramka
19:00 Pielesze
20:00 Z Dzielni Chłopcy
21:00 Ślad

Występy rozpoczną się w sobotę 3 lutego o godzinie 19:00 w Klubie Bolko ŚOK (pl. Grunwaldzki 11). Bilety w przedsprzedaży do końca piątku kosztują 30 zł a w dniu wydarzenia 40 zł. Napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne na miejscu zapewnia firma “sKŻynka”.

Szczegóły i sprzedaż biletów na stronie: http://sok.com.pl/wydarzenie/slad-z-dzielni-chlopcy-pielesze-blues/