W sobotę 5 czerwca na dziedzińcu Wieży Ratuszowej w Świdnicy wystąpi DSW. Trio wokalistek wykona m.in. covery Sound’n’Grace, które niedawno prezentowały w programie “Szansa na sukces”.

Wideo z zaproszeniem na koncert:

DSW to trzy nieprzeciętne osobowości, z których każda żyje w innym świecie a łączy je wspólna pasja do muzyki. Dziewczyny wyróżnia charakterystyczna barwa głosów, które połączone tworzą niebanalną harmonię. Trio brało udział w wielu wydarzeniach, m.in. zwyciężyły Trzebnica Cover Festiwal, wystąpiły na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z zespołem Feel a w tym roku brały udział w „Szansie Na Sukces”.

Tylko do piątku trwa przedsprzedaż biletów w cenie 10 zł (w dniu wydarzenia 20 zł) – https://bilety.sok.com.pl/. Start koncertu o godzinie 20:00. Liczba widzów ograniczona jest do 50 osób. Wejście na dziedziniec Wieży Ratuszowej (ul. Wewnętrzna) od wschodniej strony Rynku.

Kolejni lokalni artyści, którzy zaprezentują się na wydarzeniach plenerowych ŚOK to między innymi Bluefaces (cold wave), Healer/Slime (lo-fi/chillout) oraz Something Like Boston (rock/pop). W przypadku złych warunków atmosferycznych wydarzenia będą odbywać się w sali teatralnej ŚOK.

Szczegół na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury (http://www.sok.com.pl)