“Prawie kulturalna trasa” Nocnego Kochanka zawita 18 marca do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Dziś ostatni dzień przedsprzedaży biletów w niższej cenie. Zostały już ostatnie sztuki.

Zespół zaprezentuje swój “hewi metalem” dzięki Świdnickim Recenzjom Muzycznym (https://sok.com.pl/recenzje/), które pozwalają lokalnym fanom muzyki współtworzyć koncertowy repertuar ŚOK. Nocnego Kochanka polecał Krzysztof Pietrzak pisząc w konkursowej recenzji “Mój szynobus gna, a ja słucham Kochanka i wyobrażam sobie jak rozpędzona cysterna Whitesnake przywala w żeliwny wagon Judas Priest aż iskry pryskają wokoło. W następnym kawałku już pędzi szalona drezyna Iron Maiden i zderza się z lokomotywą Metalliki.”

The Sixpounder to z kolei najbardziej rozpoznawalny w naszym kraju zespół wykonujący groove modern melodic metal. Reprezentanci wrocławskiej ziemi dysponują imponującym dorobkiem scenicznym – grali na największych scenach w Polsce i nie tylko.

Harmonogram wydarzenia:
18:00 otwarcie bramki
19:00 koncert The Sixpounder (45 min)
20:15 koncert Nocny Kochanek

Na terenie sali teatralnej ŚOK obowiązuje zakaz wnoszenia napojów, ale w jej holu, przed i w trakcie koncertów swoje stoisko uruchomi Czarny Niedźwiedź Multipub. Organizatorzy zapewnią też w strefie cateringu podgląd wideo na scenę.

Szczegółowe informacje oraz link do biletów dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/recenzje-muzyczne-nocny-kochanek/