Już w najbliższą sobotę 14 sierpnia na dziedzińcu Wieży Ratuszowej kolejny koncert przygotowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury, prezentujący lokalnych artystów. Tym razem wstęp na teren wydarzenia będzie możliwy przejściem między wejściem głównym do Sali Teatralnej ŚOK a Galerią Fotografii.

Bilety na występ Verde są już wyprzedane, ale ostatnie wolne sztuki mogą pojawić się w dniu wydarzenia na bramce.

Verde to młody artysta pochodzący z Jaworzyny. Muzycznie i wokalnie czerpie zarówno z popu i rapu czego efektem jest alternatywne do głównego nurtu brzmienie. Spośród opublikowanych do tej pory singli, największe uznanie zyskały „Mate” i „Łzy”, które doczekały się też wersji z live bandem. Na żywo towarzyszyć mu będzie muzyk i producent Gracol oraz zaproszeni goście.

Dzięki współpracy z pubem Ambasada San Esco Bar podczas wydarzeń na dziedzińcu Wieży Ratuszowej będzie możliwy zakup piwa i napojów bezalkoholowych. Natomiast po występach Ambasada zaprasza do swojego lokalu na afterparty przy dźwiękach wybranych przez artystów. Wsparcie organizacyjne i sprzętowe zapewniają także Referat Organizacji Pozarządowych UM, LOT Księstwo Świdnicko-Jaworskie oraz Muzeum Dawnego Kupiectwa.

Wstęp na koncert Verde od 19:30 a start o godzinie 20:00. Obowiązują miejsca siedzące na leżakach.

Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/wydarzenie/muzyka-mi-lezy-verde/

Wideo-zapowiedź występu: