Perkusiści czołowych, polskich zespołów death metalowych pojawią się w sobotę 30 grudnia w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Zaprezentują swoje umiejętności podczas Drummers From Hell Festival.

Koncertują na całym świecie, zwykle jednak występują w głębi sceny. Tym razem to oni znajdą się w centrum, w głównym świetle reflektorów i zagrają solowo do podkładów instrumentalno-wokalnych. Zaprezentują przede wszystkim repertuar swoich macierzystych zespołów, ale nie tylko. Zaplanowana rozpiska godzinowa:

16:30 – otwarcie bramki
17:00 – Paweł “Pavulon” Jaroszewicz (Antigama, Blindead23)
18:30 – Michał Andrzejczyk (Vader, Insidius)
20:00 – Daniel “Nar-Sil” Rutkowski (Hate, Neolith)

Oprócz występów perkusyjnych, będzie też czas na rozmowy na scenie i poza nią. O piwo i napoje bezalkoholowe na miejscu zadba Ambasada San Esco Bar. Swoje produkty dla muzyków zaprezentuje i udostępni do testów firma Czarcie Kopyto. Będzie również stoisko z merchem festiwalowym oraz starsze wzory koszulek kanału perkusyjnego Drummers From Hell, który jest inicjatorem wydarzenia.

W sprzedaży została niewielka pula biletów. Jeszcze do końca piątku obowiązuje cena przedsprzedaży 40 zł a w dniu wydarzenia bilety, w razie dostępności, kosztować będą 50 zł.

Miejscem wydarzenia będzie sala teatralna Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek 43). Obowiązują numerowane miejsca siedzące a bilety oraz inne szczegóły można znaleźć na stronie: https://sok.com.pl/dfhfest/