Powrót
Archiwum

Mayday 2 [spektakl Wrocławskiego Teatru Komedia]

Data

23 Listopada 2018

Godzina

20:15

Miejsce

sala teatralna ŚOK, Rynek 43

Bilety

70 zł do nabycia w sekretariacie Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (pn.-pt. godz. 8.00–16.00), Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii: wt.-pt. godz. 14.00–18.00, sob. 12.00–16.00)

KUP BILET

 

Kontynuacja przygód taksówkarza bigamisty, który za wszelką cenę próbuje ukrywać swoje podwójne życie. W spektaklu, obok dobrze już znanych Państwu bohaterów, pojawiają się całkiem nowe postaci, w tym przede wszystkim dwójka dzieci Johna, każde z innego związku. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy nastoletnia córka bohatera (z małżeństwa z Mary) i jego syn (z małżeństwa z Barbarą) poznają się przez internet.

Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Marcin Sławiński
Scenografia: Wojciech Stefaniak

Obsada:
Paweł Okoński, Marzena Oberkorn, Małgorzata Szeptycka, Katarzyna Baraniecka, Wojciech Dąbrowski / Jerzy Mularczyk, Radosław Kasiukiewicz / Łukasz Dziemidok, Edwin Pietrykat / Lech Gwit

Czas trwania: 120 minut

„Afera goni aferę, absurd goni absurd. Zamiana imion, fikanie kozłów, gonitwy z kuchennym nożem, nieporozumienia seksualne. Sam nie wiem ,co ja tu robię’ – powiada w pewnym momencie Stanley”.  Puenta jest śmieszna i zaskakująca. Musicie to koniecznie zobaczyć”.

                         „Mayday 2”, www.chck.pl

„Sztuka obfituje w zabawne dialogi i mistrzowską grę aktorską”.

„Mayday 2 we Wrocławskim Teatrze Komedia”, www.młodzi.wroclaw.pl

 

Newsletter

Bądz zawsze na bieżąco, zapisz się do newslettera!

bilety na Festiwal Bachowski i Teatr na czasie już w sprzedażywięcej
+