Konkurs Palm i Pisanek Wielkanocnych

W związku z niemożnością odbycia się Konkursu Palm Wielkanocnych w jego tradycyjnej formie Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w konkursie w nowej odsłonie. Tym razem formuła będzie poszerzona również o pisanki, a dostarczone powinny zostać wyłącznie fotografie przygotowanych prac.

 

WARUNKI KONKURSU

  1. Palmy powinny być wykonane wyłącznie z materiałów, które posiadamy w domach. Nie zachęcamy w żadnym razie do wychodzenia i szukania ich w sklepach. Elementy dekoracyjne powinny być wykonane własnoręcznie, a nie zakupione gotowe. Pisanki mogą być wykonane techniką dowolną z wyłączeniem użycia gotowych kalkomanii.
  2. Zdjęcia prac prosimy przesyłać na adres mailowy Roberta Kukli: r.kukla@sok.com.pl do dnia 3 kwietnia 2020 do godz. 12.00.
  3. Wyniki zostaną podane na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz Facebooku 6 kwietnia 2020.
  4. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla biorących udział w konkursie.

AKTUALIZACJA — 4 kwietnia 2020

Bardzo miło nam oznajmić, że w konkursie, że w naszym Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych, przyznaliśmy następujące nagrody i wyróżnienia:

I w kategorii palm:

1 nagroda dla Przedszkola Miejskiego nr 6 w Świdnicy

oraz 4 wyróżnienia dla:
— Hani i Antka wraz z mamą Leną Trzeciak,
— Joanny Brożbar,
— Mateusza Babiny
— Mateusza Czecha

II w kateogrii pisanek:

1 nagroda dla Kamili Nowackiej

oraz 5 wyróżnień dla:
— Julii Krzysztof,
— Kajetana Majorka,
— Kariny Walczak,
— Kornelii Turek,
— Miłosza Półtoraka.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

W związku z sytuacją, która panuje, nagrody rzeczowe będą możliwe do odbioru, gdy biura Świdnickiego Ośrodka Kultury znów będą publicznie otwarte. Poinformujemy Państwa, gdy tylko to nastąpi.