Połączenie chwytliwych melodii w stylu country z dosadnymi tekstami, przysporzyło Johnny’emu Trzy Palce fanów w całej Polsce. W sobotę 1. października ponownie spotkamy się z nimi w świdnickim Klubie Bolko.

Johnny Trzy Palce to laureaci m.in. Świdnickiego Przeglądu Muzycznego “Truskawka” sprzed 10 lat. Od tamtej pory ich prawdziwym żywiołem są koncerty na zlotach motocyklowych, których bywalcy szczególnie upodobali sobie oryginalny charakter zespołu. Skład: Michał Moskal (gitara akustyczna, wokal), Michał Kumięga (gitara elektryczna, wokal), Konrad Żemojcin (banjo, mandolina, harmonijka), Bartek Łysionek (gitara basowa), Adam Radecki (perkusja).

Świdniczanom towarzyszyć będą podczas wieczoru 2 inne zespoły:

Na osobiste zaproszenie jubilatów, prosto z Sosnowca przyjadą do nas wyznawcy rock’n’rolla lat ‘50 i ‘60, czyli Rock N Roll Rebels! Oprócz autorskich utworów z zeszłorocznego albumu “Road to Hell” zagrają też kawałki Elvisa, Eddiego Cohrana czy Roya Orbisona w stylu w jakim robiliby to Ramones, Motorhead i Misfits. Skład: Zbychu (wokal, gitara basowa), Yogi (gitara, wokal), Burek (perkusja).

SickRats to z kolei kolektyw miłośników taniej grozy i czarnego humoru. Pochodzą z różnych światów, lecz łączy ich zamiłowanie do brudnego i bezkompromisowego grania, czerpiącego garściami z doświadczeń szeroko pojętej sceny metalowej i punkowej. W końcu wychodzą z podziemi, aby podzielić się z odważnymi własną wizją gore’n’rolla! Skład: Michał Kulniew (wokal), German LaMort (gitara basowa), Michał Kuswik (perkusja), Dawid Sokołowski (gitara).

Koncert organizowany przez Świdnicki Ośrodek Kultury rozpocznie się w sobotę 1 października 2022 o godzinie 19:00 w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11). Bilety w cenie przedsprzedaży 20 zł są dostępne tylko do końca piątku i można je nabyć on-line i w kasach ŚOK. W dniu wydarzenia cena biletów wyniesie 30 zł. Sprzedaż i szczegóły na stronie: https://sok.com.pl/johnny-trzy-palce-rock-n-roll-rebels-sickrats-country-rock/