Kolejna tegoroczna odsłona plenerowego cyklu Muzyka Mi Leży w piątek 18 sierpnia po raz pierwszy zaprezentuje raperów. W ramach niebiletowanego wydarzenia na scenie będzie można zobaczyć Nullizmatyka i RaF Band.

Nullizmatyk to raper, autor tekstów, producent muzyczny, współzałożyciel legendarnego wałbrzyskiego zespołu Trzeci Wymiar. Współpracował ze świdnickimi muzykami, z którymi wystąpił m.in. na Przystanku Woodstock. W maju ubiegłego roku światło dzienne ujrzała płyta „Antyviral”, którą nagrał w duecie z Filipkiem, natomiast w grudniu wydał długo oczekiwany, solowy album “Zabójca Królowej”.

RaF Band to świdnicki skład grający mocną muzykę z przekazem w klimatach Korn, Limp Bizkit, Body Count czy P.O.D. Powstali rok temu i od tamtej pory nieustannie działają nad debiutancką płytą. Nagrania dobiegły końca a koncert w Łaźni będzie przedpremierowym zwieńczeniem ich pracy i pasji.

Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00 na plenerowej scenie Klubu Łaźnia (pl. Ludowy 5). Organizatorem wydarzenia jest Świdnicki Ośrodek Kultury (szczegóły na stronie www.sok.com.pl)

RaF band zapraszają na piątkowy koncert:

 

teledysk Nullizmatyk “Czy warto było…”